Aktuálně hledáme:

Rozvozce obědů - 3 pozice

  1. Přijmeme brigádníka na rozvoz a donášku obědů pro oblast Plzeň (lokalita Slovany). Jedná se o rozvoz pro soukromé osoby - větší počet zastávek, donáška do vyšších pater bez výtahů a pod. Stálá trasa, stálá pracovní doba PO-PÁ od 7:00 do 12:00 hodin. Nástup ihned. Výplata týdně vždy v pátek, čistá mzda 120,- Kč/hodinu, jeden oběd zdarma. 
  2. Přijmeme brigádníka na rozvoz a donášku obědů pro oblast Plzeň (lokalita Slovany - Lobzy - Doubravka). Jedná se o rozvoz pro soukromé osoby - větší počet zastávek, donáška do vyšších pater bez výtahů a pod. Stálá trasa, stálá pracovní doba PO-PÁ od 7:00 do 10:00 hodin. Nástup ihned. Výplata týdně vždy v pátek, čistá mzda 120,- Kč/hodinu, jeden oběd zdarma.
  3. Přijmeme brigádníka na rozvoz a donášku obědů pro oblast Plzeň - jih. Jedná se o rozvoz pro soukromé osoby - větší počet zastávek, donáška do vyšších pater bez výtahů a pod. Stálá trasa, stálá pracovní doba PO-PÁ od 7:00 do 12:00 hodin. Nástup ihned. Výplata týdně vždy v pátek, čistá mzda 120,- Kč/hodinu, jeden oběd zdarma.

Požadujeme: 

ŘP skupiny B, trestní a finanční bezúhonnost, samostatnost, spolehlivost. Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci.


Pracovník pro přípravu obědů pro rozvoz - 1 pozice

Přijmeme brigádníka na přípravu obědů pro rozvoz (nalévání polévek do kelímků, plnění krabiček a jejich zatavování, přerozdělování připravených obědů na jednotlivé trasy). Stálá pracovní doba PO-PÁ od 05:00 do 07:00 hodin. Nástup ihned. Výplata týdně vždy v pátek, čistá mzda 100,- Kč/hodinu. 

Požadujeme:

Trestní a finanční bezúhonnost, samostatnost, spolehlivost. Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci.